- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Ηχητικός συναγερμός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | SteamGlide, OptimalTEMP, Smart Calc Clean |
| Ενα είδος | Вертикален, Хоризонтален |
| Εξουσία | 2400 W |
| Μέγιστη πίεση | 6 bar |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο, Σίδερο ατμού |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 120 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 120 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 22.2 cm |
| Πλάτος | 20.1 cm |
| Μήκος | 38.4 cm |
| Βάρος | 3.7 Kg |
| Μήκος σωλήνα | 1,6 μ |
| Εγγύηση | 24 μήνες |