- -66,47 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Лилав |
| Функции | Система против котлен камък, Индикаторна светлина, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | OptimalTEMP, Smart Calc Clean, SteamGlide Elite |
| Тип | Вертикален, Хоризонтален |
| Мощност | 2100 W |
| Максимално налягане | 8 bar |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип продукт | Ютия, Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 1.8 l |
| Количество пара (g/min) | 120 |
| Парна струя (g/min) | 600 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 27.5 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 42 cm |
| Дължина на кабела | 1.65 m |
| Тегло | 3.85 Kg |
| Дължина на маркуча | 1.7 m |
| Гаранция | 24 месеца |