- -66,47 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Violet |
| Functii | Anti-scară, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | OptimalTEMP, Smart Calc Clean, SteamGlide Elite |
| Tip | Вертикален, Хоризонтален |
| Putere | 2100 W |
| Presiune maxima | 8 bar |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Fier, Aburi |
| Capacitate recipient apa | 1.8 l |
| Debit abur (g/min) | 120 |
| Debit jet abur (g/min) | 600 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 27.5 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 42 cm |
| Lungime cablu | 1.65 m |
| Greutate | 3.85 Kg |
| Lungime furtun | 1.7 m |
| Garanție | 24 luni |