- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μωβ |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | OptimalTEMP, Smart Calc Clean, SteamGlide Elite |
| Ενα είδος | Вертикален, Хоризонтален |
| Εξουσία | 2100 W |
| Μέγιστη πίεση | 8 bar |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο, Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 120 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 600 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 27.5 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 42 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.65 m |
| Βάρος | 3.85 Kg |
| Μήκος σωλήνα | 1.7 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |