- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Златист |
| Функции | Система против котлен камък, Подвижен воден резервоар, Регулируема височина |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Easy Rinse |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 1800 W |
| Степен скорости | 5 |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 1.4 l |
| Количество пара (g/min) | 35 |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 27.7 cm |
| Дължина | 30.9 cm |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |