- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, De aur |
| Functii | Anti-scară, Rezervor de apa, Înălțime reglabilă |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Easy Rinse |
| Tip | Vertical |
| Putere | 1800 W |
| Trepte de viteza | 5 |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 1.4 l |
| Debit abur (g/min) | 35 |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 27.7 cm |
| Lungime | 30.9 cm |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |