- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Χρυσό |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Easy Rinse |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 1800 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.4 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 35 |
| Υψος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 27.7 cm |
| Μήκος | 30.9 cm |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |