- -20,50 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Син |
| Функции | Противокапкова система, Автоматично изключване, Бързо загряване, Система против варовик |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | OptimalTEMP, SteamGlide Elite |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 3000 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 300 ml |
| Количество пара (g/min) | 55 |
| Парна струя (g/min) | 240 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Дължина на кабела | 2.5 m |
| Тегло | 1.78 Kg |
| Color | Син |
| Гаранция | 24 месеца |