- -20,50 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Oprirea automată, Încălzire, Sistem anti-calcar |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | OptimalTEMP, SteamGlide Elite |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 3000 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Debit abur (g/min) | 55 |
| Debit jet abur (g/min) | 240 |
| Material talpa | Ceramică |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Greutate | 1.78 Kg |
| Culoare | Albastru |
| Garanție | 24 luni |