- -20,50 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτόματη απενεργοποίηση, Γρήγορη θέρμανση, Σύστημα κατά των αλάτων |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | OptimalTEMP, SteamGlide Elite |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 3000 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 300 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 55 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 240 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Μήκος καλωδίου | 2.5 m |
| Βάρος | 1.78 Kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εγγύηση | 24 μήνες |