- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Зелен |
| Функции | Система против котлен камък, Противокапкова система, Режим ECO, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | SteamGlide Plus, ECO |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 2600 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 0.300 ml |
| Количество пара (g/min) | 45 |
| Парна струя (g/min) | 220 |
| Материал на гладещата повърхност | Инокс |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Тегло | 1.84 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |