- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Σύστημα κατά των διαρροών, Λειτουργία ECO, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | SteamGlide Plus, ECO |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2600 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.300 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 45 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 220 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Inox |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Βάρος | 1.84 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |