- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Verde |
| Functii | Anti-scară, Un anti-anti-anti-, Mod ECO, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | SteamGlide Plus, ECO |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2600 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 0.300 ml |
| Debit abur (g/min) | 45 |
| Debit jet abur (g/min) | 220 |
| Material talpa | Inox |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 1.84 Kg |
| Garanție | 24 luni |