- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Лилав |
| Функции | Система против котлен камък, Противокапкова система, Автоматично изключване, Режим ECO, Подвижен воден резервоар, Бързо загряване, Звуково алармиране |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | T-ionicGlide, OptimalTEMP, ECO, Easy De-calc Plus |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 2700 W |
| Максимално налягане | 7.5 bar |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Гладачна станция |
| Капацитет на водния резервоар | 1.8 l |
| Количество пара (g/min) | 155 |
| Парна струя (g/min) | 520 |
| Материал на гладещата повърхност | Инокс |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 23.3 cm |
| Дължина | 45.3 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 5.1 Kg |
| Дължина на маркуча | 1.7 m |
| Гаранция | 24 месеца |