- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Violet |
| Functii | Anti-scară, Un anti-anti-anti-, Oprirea automată, Mod ECO, Rezervor de apa, Încălzire, Alarma audibilă |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | T-ionicGlide, OptimalTEMP, ECO, Easy De-calc Plus |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 2700 W |
| Presiune maxima | 7.5 bar |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Ironstate |
| Capacitate recipient apa | 1.8 l |
| Debit abur (g/min) | 155 |
| Debit jet abur (g/min) | 520 |
| Material talpa | Inox |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 23.3 cm |
| Lungime | 45.3 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 5.1 Kg |
| Lungime furtun | 1.7 m |
| Garanție | 24 luni |