- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μωβ |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία ECO, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Γρήγορη θέρμανση, Ηχητικός συναγερμός |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | T-ionicGlide, OptimalTEMP, ECO, Easy De-calc Plus |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2700 W |
| Μέγιστη πίεση | 7.5 bar |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σταθμός σιδερώματος |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 155 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 520 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Inox |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 23.3 cm |
| Μήκος | 45.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 5.1 Kg |
| Μήκος σωλήνα | 1.7 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |