
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Самопочистване, Автоматично изключване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален, Хоризонтален |
| Мощност | 1190 W |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 110 ml |
| Парна струя (g/min) | 24 |
| Материал на гладещата повърхност | Инокс |
| Височина | 25.8 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 9.6 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 710 g |
| Гаранция | 24 месеца |