
- Putere: 1190 W
- Dimensiuni (L×W×H): 9,6 × 9,5 × 25,8 cm
- Alimentare: 220-240 V (AC), 5,0 A (max.), 50/60 Hz
- Rezervor de apă: nedetașabil, 110 ml
- Timp de încălzire a apei: până la 40 sec.
- Viteza aburului: până la 24 g/min
- Temperatura aburului: până la +150°C
- Timp de funcționare continuă: până la 12 min.
- Evaporare: verticală, orizontală
- Control: mecanic
- Nivel de zgomot (la o distanță de până la 20 cm): ≥ 60 dB
- Protecție împotriva supraîncălzirii
- Material: polipropilenă
- Alimentare verticală cu abur
- Lungimea cablului de alimentare: 1,8 m
- Condiții de funcționare: temperatură +5...+40°C, umiditate relativă ≤ 93 % (fără condensare)
- Greutate: 710 g
- Culoare: negru/gri
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Auto-curățare, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Вертикален, Хоризонтален |
| Putere | 1190 W |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 110 ml |
| Debit jet abur (g/min) | 24 |
| Material talpa | Inox |
| Inaltime | 25.8 cm |
| Latime | 9.5 cm |
| Lungime | 9.6 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 710 g |
| Garanție | 24 luni |