
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτοκαθαριζόμενο, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Вертикален, Хоризонтален |
| Εξουσία | 1190 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 110 ml |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 24 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Inox |
| Υψος | 25.8 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Μήκος | 9.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 710 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |