- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Система против котлен камък, Самопочистване |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 300 ml |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 14.5 cm |
| Ширина | 13 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Дължина на кабела | 190 cm |
| Тегло | 1.39 Kg |