- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χρησιμοποιήστε την ενίσχυση ατμού έως 135 g/min για να αφαιρέσετε ακόμη και τις πιο επίμονες ζάρες ή ανανεώστε τα ρούχα σας με κάθετο ατμό.
Αν αφήσετε το σίδερο οριζόντια στην επιφάνεια ή αν πέσει στο πλάι, θα απενεργοποιηθεί αυτόματα μετά από 30 δευτερόλεπτα. Εάν το σίδερο ενεργοποιηθεί και παραμείνει σε κάθετη θέση χωρίς να μετακινηθεί, θα απενεργοποιηθεί μετά από 8 λεπτά.
Η συνεχής εκτόξευση ατμού έως και 25 g/min σας βοηθά να αφαιρείτε τις τσακίσεις στα ρούχα σας με ευκολία.
Η προηγμένη αντικολλητική τεχνολογία σας βοηθά να επιτύχετε μια άνετη, εξαιρετικά λεία αίσθηση καθώς σιδερώνετε.
Χάρη στη λειτουργία anti-calc, ο καθαρισμός του σίδερου είναι πανεύκολος, καθώς αποτρέπει τη δημιουργία αλάτων. Η τακτική συντήρηση εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.
Χρησιμοποιήστε αυτή τη λειτουργία για να ανανεώσετε ή να αφαιρέσετε γρήγορα τις τσακίσεις σε κρεμασμένα ρούχα, σακάκια, ευαίσθητα υφάσματα κ.λπ.
Η λειτουργία κατά του στάγδην εμποδίζει το νερό να στάζει και να λερώνει τα λινά, τα πουκάμισα και άλλα ρούχα κατά τη διάρκεια του σιδερώματος.
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 300 ml |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 14.5 cm |
| Πλάτος | 13 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Μήκος καλωδίου | 190 cm |
| Βάρος | 1.39 Kg |