- -2,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Utilizați impulsul de abur de până la 135 g/min pentru a elimina chiar și cele mai încăpățânate cute sau reîmprospătați-vă hainele cu abur vertical.
Dacă lăsați fierul de călcat orizontal pe suprafață sau dacă acesta cade într-o parte, se va opri automat după 30 de secunde. Dacă fierul de călcat este pornit și lăsat în poziție verticală fără să se miște, acesta se va opri după 8 minute.
Evacuarea continuă a aburului de până la 25 g/min vă ajută să îndepărtați cu ușurință pliurile din haine.
Tehnologia antiaderentă avansată vă ajută să obțineți o senzație confortabilă, ultra-ușoară în timp ce călcați.
Datorită funcției anticalcar, curățarea fierului de călcat este floare la ureche, deoarece previne acumularea de calcar. Întreținerea regulată asigură o funcționare stabilă pentru o perioadă mai lungă de timp.
Utilizați această funcție pentru a reîmprospăta sau a elimina rapid pliurile de pe hainele agățate, jachete, țesături delicate etc.
Funcția anti-pilare împiedică apa să picure și să păteze lenjeria, cămășile și alte haine în timpul călcării.
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Anti-scară, Auto-curățare |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Orizontală |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 300 ml |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 14.5 cm |
| Latime | 13 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lungime cablu | 190 cm |
| Greutate | 1.39 Kg |