- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Жълт, Сив |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 0 W |
| Тип продукт | Гладачна станция |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 90 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Тегло | 2.62 Kg |