- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Γκρι |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 0 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σταθμός σιδερώματος |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Υψος | 90 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Βάρος | 2.62 Kg |