- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Galben, Gri |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 0 W |
| Tip produs | Ironstate |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 90 cm |
| Latime | 33 cm |
| Greutate | 2.62 Kg |