- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Функции | Противокапкова система, Самопочистване, Защита против прегряване, Бързо загряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Лесно гладене |
| Тип | Хоризонтален |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Ютия |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 12 cm |
| Ширина | 10.3 cm |
| Дължина | 23 cm |