- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτοκαθαριζόμενο, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Εύκολο σιδέρωμα |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 12 cm |
| Πλάτος | 10.3 cm |
| Μήκος | 23 cm |