- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Auto-curățare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Călătorie ușoară |
| Tip | Orizontală |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Fier |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 12 cm |
| Latime | 10.3 cm |
| Lungime | 23 cm |