- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Сив |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване, Индикатор за готовност на парата |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 1200 W |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Парна струя (g/min) | 20 |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Брой на отворите за пара | 7 |
| Височина | 27.5 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 15.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |