- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Gri |
| Functii | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator de pregătire la abur |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Vertical |
| Putere | 1200 W |
| Tip produs | Aburi |
| Debit jet abur (g/min) | 20 |
| Material talpa | Oţel |
| Numar gauri abur | 7 |
| Inaltime | 27.5 cm |
| Latime | 11 cm |
| Lungime | 15.5 cm |
| Garanție | 24 luni |