- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Γκρι |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη ετοιμότητας ατμού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 1200 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 20 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Αριθμός οπών ατμού | 7 |
| Υψος | 27.5 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 15.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |