
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Лилав |
| Функции | Противокапкова система, Самопочистване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Функция пара |
| Тип | Вертикален, Хоризонтален |
| Мощност | 2000 W |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 0.30 l |
| Количество пара (g/min) | 28 |
| Парна струя (g/min) | 140 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 13.5 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Гаранция | 24 месеца |