
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Violet |
| Functii | Un anti-anti-anti-, Auto-curățare |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Funcția de aburi |
| Tip | Vertical, Orizontală |
| Putere | 2000 W |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 0.30 l |
| Debit abur (g/min) | 28 |
| Debit jet abur (g/min) | 140 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 13.5 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Garanție | 24 luni |