
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μωβ |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Λειτουργία ατμού |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος, Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2000 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.30 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 28 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 140 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 13.5 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |