
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Розов |
| Функции | Самопочистване |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Вертикален, Хоризонтален |
| Мощност | 2200 W |
| Тип продукт | Ютия |
| Материал на гладещата повърхност | Стомана |
| Височина | 13.5 cm |
| Ширина | 10.5 cm |
| Дължина | 28.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |