
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Roz |
| Functii | Auto-curățare |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Vertical, Orizontală |
| Putere | 2200 W |
| Tip produs | Fier |
| Material talpa | Oţel |
| Inaltime | 13.5 cm |
| Latime | 10.5 cm |
| Lungime | 28.5 cm |
| Garanție | 24 luni |