
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Λειτουργίες | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος, Οριζόντιος |
| Εξουσία | 2200 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Υψος | 13.5 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Μήκος | 28.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |