- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял, Син, Бял/Зелен |
| Функции | Система против котлен камък, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Скоба за кабел |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 2250 W |
| Максимално налягане | 5 bar |
| Тип продукт | Ютия, Гладачна станция |
| Капацитет на водния резервоар | 1.2 l |
| Парна струя (g/min) | 40, 50 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Гаранция | 24 месеца |