- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb, Albastru, Alb / verde |
| Functii | Anti-scară, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Cablu |
| Tip | Vertical |
| Putere | 2250 W |
| Presiune maxima | 5 bar |
| Tip produs | Fier, Ironstate |
| Capacitate recipient apa | 1.2 l |
| Debit jet abur (g/min) | 40, 50 |
| Material talpa | Ceramică |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Garanție | 24 месеца |