- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε, Λευκό/Πράσινο |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Скоба за кабел |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 2250 W |
| Μέγιστη πίεση | 5 bar |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο, Σταθμός σιδερώματος |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.2 l |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 40, 50 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Εγγύηση | 24 месеца |