- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Хоризонтален, Вертикален |
| Мощност | 800 W |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 0.085 l |
| Количество пара (g/min) | 20 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 27.5 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 26.1 cm |
| Дължина на кабела | 1.9 m |
| Гаранция | 24 месеца |