- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Οριζόντιος, Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 800 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.085 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 20 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 27.5 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 26.1 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.9 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |