- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Alb |
| Functii | Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Orizontală, Vertical |
| Putere | 800 W |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 0.085 l |
| Debit abur (g/min) | 20 |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 27.5 cm |
| Latime | 11 cm |
| Lungime | 26.1 cm |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Garanție | 24 luni |