- -5,62 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Лилав, Черен |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Регулиране на температурата |
| Тип | Вертикален |
| Мощност | 420 W |
| Тип продукт | Ютия |
| Капацитет на водния резервоар | 30 ml |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 7.8 cm |
| Ширина | 14.3 cm |
| Дължина | 9.5 cm |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Гаранция | 24 месеца |