- -5,62 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Ρύθμιση θερμοκρασίας |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 420 W |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 30 ml |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Υψος | 7.8 cm |
| Πλάτος | 14.3 cm |
| Μήκος | 9.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |