- -5,62 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Violet, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Reglarea temperaturii |
| Tip | Vertical |
| Putere | 420 W |
| Tip produs | Fier |
| Capacitate recipient apa | 30 ml |
| Material talpa | Ceramică |
| Inaltime | 7.8 cm |
| Latime | 14.3 cm |
| Lungime | 9.5 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Garanție | 24 luni |