- -17,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Технологии | Glissium |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 120 W |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Капацитет на водния резервоар | 100 ml |
| Количество пара (g/min) | 22 |
| Парна струя (g/min) | 22 |
| Материал на гладещата повърхност | Алуминий |
| Височина | 9.4 cm |
| Ширина | 22.8 cm |
| Дължина | 16.9 cm |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Тегло | 0.78 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |