- -17,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Glissium |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | 120 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 100 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 22 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 22 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 9.4 cm |
| Πλάτος | 22.8 cm |
| Μήκος | 16.9 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Βάρος | 0.78 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |