- -17,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ютии |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tehnologii | Glissium |
| Tip | Orizontală |
| Putere | 120 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Aburi |
| Capacitate recipient apa | 100 ml |
| Debit abur (g/min) | 22 |
| Debit jet abur (g/min) | 22 |
| Material talpa | Aluminiu |
| Inaltime | 9.4 cm |
| Latime | 22.8 cm |
| Lungime | 16.9 cm |
| Lungime cablu | 2 m |
| Greutate | 0.78 Kg |
| Garanție | 24 luni |