- -29,19 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ютии |
|
| Цвят | Син |
| Тип | Хоризонтален |
| Мощност | 2400 W |
| Максимално налягане | 6.5 bar |
| Тип продукт | Уред за гладене с пара |
| Парна струя (g/min) | 120 |
| Материал на гладещата повърхност | Керамика |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 27.8 cm |
| Дължина | 40.1 cm |
| Гаранция | 24 месеца |